Červen 2013

Jak zhubnout?

30. června 2013 v 21:58 | Oli |  beauty
V poslední době jsem si všimla, že tohle téma je velice často používáné, hlavně u velké většiny holek. Jak ale doopravdy a zaručeně zhubnout? Pomocí diet a nebo dokonce držením hladovky?

I miss you, mom ♥

29. června 2013 v 22:09 | Oli |  z mého života
Už to bude nějakej ten pátek, ale je to jako včera, co zabouchla ty dveře a beze slova odešla.
Dlouho jsem uvažovala nad tím, jestli to sem napsat. Protože se z toho všeho potřebuju vypsat a třeba zjistím, že nejsem jediná, kdo měl tak zničené dětství. Jestli se vám to číst nechce nikoho nenutím, ale budu ráda.

Wanna be affs?

29. června 2013 v 11:49 | Oli
Původně jsem Affs mít nechtěla, ale nakonec jsem změnila názor. Jaká je moje jediná podmínka? Nemusíš sem chodit každý den, chápu není pořád čas. Ale alespoň 1 - 2 x do týdne si čas udělej. Samozřejmě když víc, tak budu jedině ráda :D. Splňuješ tento primitivní požadavek?

Tak stačí napsat jen do komentářů.
1. Přezdívka
2. Blog
3. O čem je tvůj blog?

Nespřáteluju s každým, hlavně ne s blogama, co přidávají denně články stylem okopírovanýho textu. Tvůj blog mě musí zaujmot :].

Vše o dřepech + cvičební plán

28. června 2013 v 18:20 | Oli |  beauty

JE LÉTO. Pro někoho období nekonečného relaxu, pohody, nic nedělání a pro někoho také nová motivace. Spousta z vás určitě ví o měsíčním plánu plného dřepů. Jen pár dní odpočinku, jinak každý den pořádná makačka a záhul, ale konečný výsledek určitě stojí za to!

Maybelline Volum' Express Rocket Mascara - recenze a zkušenosti

28. června 2013 v 15:19 | Oli |  recenze

Jak už jste si určitě mohli všimnout, tahle řasenka je naprostý boom v kosmetickém světě. Samozřejmě, že jsem ani já neodolala, a musela jsem si ji koupit. Na trhu ji samostatně můžete zakoupit v jakékoliv drogerii kolem 200kč. Já jsem měla štěstí, že jsem na ni narazila ve slevě za 170kč společně s color tattoo :]]. Ale teď k recenzi.


Jako první, co mě na samotné řasence zaujalo je její obal. Nevím jak vy, ale když si kupuju řasenku, dívám se také na to, jaký má celkový vzhled. Na co nesmím zapomenout, je její úžasný kartáček. Prvně jsem si myslela, že něco takového mi objem a délku dodat rozhodně nemůže, ale opak byl pravdou. Krásně řasy prodlouží, oddělí a nesetkala jsem se s tím, že by řasy slepovala. Je jasné, když nanesete 10 vrstev, že se řasy slepí, to by udělala i ta nejlepší řasenka. Další výhodou je, že nedělá žmolky, jak většina řasenek.

A jestli jsem u ní našla nějaký zápor? Nevím, jestli se to dá brát jako mínus, ale celkem mi vadí, že se špatně odličuje. Ale někomu to vadit nemusí. Rozhodně nelituju, že jsem si tuhle řasenku pořídila, protože je to jedna z nejlepší řasenek, co jsem kdy měla! Od přírody mám krátké, rovné a celkově nevýrazné řasy a většina řasenek mi je buď trošku prodloužila, nebo trošku natočila a nebo trošku dodala objem. Ale tahle? Zvládá všechno najednou a ten efekt je neuvěřitelný! :]

Neslepuje řasy
Dodá objem
Zabraňuje tvorbě žmolků
Prodlužuje
Nerozmazává se

Špatně se odličuje

Jak jste spokojeni s touhle řasenkou vy? Máte ji a nebo se ji chystáte co nejdříve koupit? :]

Proč?

27. června 2013 v 18:14 | Oli |  z mého života
Proč zrovna "Fully live?"
Už od mého dětství jsem byla naučená, že svůj život nesmím promarnit a že musím každý svůj den žít tak, jako by byl můj poslední. Když si přeložíte tuhle anglickou frázi, znamená to žít naplno. A to je moje životní heslo. Snažím se, aby každý můj den stál za to, a abych mohla si říct, že si život užívám plnými doušky. Ale ne pokaždé to jde. Já rozhodně nepatřím mezi typ člověka, co by všechno lehce vzdával a když si něco umanu, za každou cenu to musím mít! Nemám ráda lidi, co si pořád stěžují, jak život je fuckin' hard. V každé špatné věci je vždy kus té dobré, tak proč ji nenajít? :)

A proč jsem si založila tenhle blog?
Blogování se věnuju skoro 5 let. Měla jsem nespočet blogů. Začínalo to těmi článkami v podobě 100 kusovek, pixelek a obrázků denně :D, šlo to přes autorské blogy, anti blogy atd., však to určitě znáte. V poslední době jsem zjistila, že mě baví psát recenze a moje názory. A jak jinak nechat volný průchod mým myšlenkám, než si založit blog?
Oli