recenze

Spring Breakers - recenze

5. července 2013 v 12:29 | Oli
Spring Breakers | via Tumblr

Krimi / Thriller / Drama / Komedie
USA, 2012. 94 min.

Rozhodla jsem se napsat recenzi na tenhle film, s kterým jsou skoro všichni v poslední době "posedlí". Na Spring Breakers jsem byla s kámoškama v kině. Celá natěšená, protože podle traileru to vypadalo fakt slibně. Začátek se zdál být fajn, skvělá muzika a klasická mega párty ve velkým stylu. Ale nakonec se ukázalo, že je to jen obyčejná primitivní kravina, co nemá děj. Film možná tak pro někoho, kdo se rád koukne na sexy zadky, ale tím to podle mě končí. Neříkám, že je to až tak hrozný film a nedalo by se na něj koukat, ale čekala jsem víc. Hodně mě ten film zklamal, na to, že se dělalo kolem toho takové haló. Nejvíc mě tam štvalo jak se pořád opakovalo "Spring Breakers .. jarní prázdniny" a to bylo takhle skoro celý film a najednou konec :D. Ani jsem pořádně nepochopila, o čem ten film měl vlastně být. Chápu, že každý má svůj vlastní styl na filmy a každému se líbí něco jiného, ale slyšela jsem už hodně špatných recenzí. Takže pokud se těšíte, až se na Spring Breakeres konečně podíváta, tak ať potom nejste zklamaní jako já.

Za mě má pouze / 5

A jak působil ten film na vás? Líbil se vám, nebo naopak ne?

Maybelline Volum' Express Rocket Mascara - recenze a zkušenosti

28. června 2013 v 15:19 | Oli

Jak už jste si určitě mohli všimnout, tahle řasenka je naprostý boom v kosmetickém světě. Samozřejmě, že jsem ani já neodolala, a musela jsem si ji koupit. Na trhu ji samostatně můžete zakoupit v jakékoliv drogerii kolem 200kč. Já jsem měla štěstí, že jsem na ni narazila ve slevě za 170kč společně s color tattoo :]]. Ale teď k recenzi.


Jako první, co mě na samotné řasence zaujalo je její obal. Nevím jak vy, ale když si kupuju řasenku, dívám se také na to, jaký má celkový vzhled. Na co nesmím zapomenout, je její úžasný kartáček. Prvně jsem si myslela, že něco takového mi objem a délku dodat rozhodně nemůže, ale opak byl pravdou. Krásně řasy prodlouží, oddělí a nesetkala jsem se s tím, že by řasy slepovala. Je jasné, když nanesete 10 vrstev, že se řasy slepí, to by udělala i ta nejlepší řasenka. Další výhodou je, že nedělá žmolky, jak většina řasenek.

A jestli jsem u ní našla nějaký zápor? Nevím, jestli se to dá brát jako mínus, ale celkem mi vadí, že se špatně odličuje. Ale někomu to vadit nemusí. Rozhodně nelituju, že jsem si tuhle řasenku pořídila, protože je to jedna z nejlepší řasenek, co jsem kdy měla! Od přírody mám krátké, rovné a celkově nevýrazné řasy a většina řasenek mi je buď trošku prodloužila, nebo trošku natočila a nebo trošku dodala objem. Ale tahle? Zvládá všechno najednou a ten efekt je neuvěřitelný! :]

Neslepuje řasy
Dodá objem
Zabraňuje tvorbě žmolků
Prodlužuje
Nerozmazává se

Špatně se odličuje

Jak jste spokojeni s touhle řasenkou vy? Máte ji a nebo se ji chystáte co nejdříve koupit? :]
 
 

Reklama