z mého života

I miss you, mom ♥

29. června 2013 v 22:09 | Oli
Už to bude nějakej ten pátek, ale je to jako včera, co zabouchla ty dveře a beze slova odešla.
Dlouho jsem uvažovala nad tím, jestli to sem napsat. Protože se z toho všeho potřebuju vypsat a třeba zjistím, že nejsem jediná, kdo měl tak zničené dětství. Jestli se vám to číst nechce nikoho nenutím, ale budu ráda.

Proč?

27. června 2013 v 18:14 | Oli
Proč zrovna "Fully live?"
Už od mého dětství jsem byla naučená, že svůj život nesmím promarnit a že musím každý svůj den žít tak, jako by byl můj poslední. Když si přeložíte tuhle anglickou frázi, znamená to žít naplno. A to je moje životní heslo. Snažím se, aby každý můj den stál za to, a abych mohla si říct, že si život užívám plnými doušky. Ale ne pokaždé to jde. Já rozhodně nepatřím mezi typ člověka, co by všechno lehce vzdával a když si něco umanu, za každou cenu to musím mít! Nemám ráda lidi, co si pořád stěžují, jak život je fuckin' hard. V každé špatné věci je vždy kus té dobré, tak proč ji nenajít? :)

A proč jsem si založila tenhle blog?
Blogování se věnuju skoro 5 let. Měla jsem nespočet blogů. Začínalo to těmi článkami v podobě 100 kusovek, pixelek a obrázků denně :D, šlo to přes autorské blogy, anti blogy atd., však to určitě znáte. V poslední době jsem zjistila, že mě baví psát recenze a moje názory. A jak jinak nechat volný průchod mým myšlenkám, než si založit blog?
Oli
 
 

Reklama